DD Studio - logo
O Nas

O Nas

Działamy od 1996 roku, dzięki temu zdobyliśmy niezbędną wiedzę i doświadczenie oraz zaufanie Naszych Klientów. Pomimo tego wciąż powiększamy ofertę naszych usług, rozwijamy nowe możliwości, śledzimy i wykorzystujemy najnowsze rozwiązania techniczne. Stawiamy na profesjonalizm oraz wysoką jakość usług. Zawsze dotrzymujemy terminów.

Oferujemy kompleksową obsługę w zakresie reklamy oraz poligrafii. Więcej informacji dotyczących wykonywanych przez nas usług, znajdą Państwo w ofercie. Chętnie odpowiemy na każde zapytanie, jak również przygotujemy wycenę zamówienia. Zapraszamy do zapoznania się z próbką zrealizowanych przez nas projektów zamieszczonych w portfolio.

W latach 2005-2008 braliśmy udział w projekcie „Partnerstwo dla Rain Mana – Rain Man dla Partnerstwa”, który był inicjatywą społeczną na rzecz budowy pierwszego w Polsce przedsiębiorstwa społecznego przeznaczonego dla dorosłych osób z autyzmem. Wspieraliśmy je w działaniach promocyjno-reklamowych oraz odpowiadaliśmy za edytorską stronę wydawanych publikacji. W dniu otwarcia przedsiębiorstwa "Pracownia Rzeczy Różnych SYNAPSIS" – 15 marca 2007 – zostaliśmy uhonorowani przez Fundację Synapsis odznaczeniem specjalnym – "Sikorką".